W3C home > Mailing lists > Public > www-validator-css@w3.org > December 2001

(wrong string) ě v Čechách!

From: Ludmila <pommel@usa.net>
Date: Wed, 5 Dec 2001 04:07:59 +0200
Message-Id: <200112041509.fB4F9Ig15682@sophia.inria.fr>
Prosím, mějte na paměti, že tento e-mail není spam.
V případě, že si nepřejete další informace odešlete  prosím prázdný dopis na  stránku: unsub_lenta@hotmail.com s poznámkou „ unsubscribe" v sloupce „téma" (subject ) a  budete okamžitě vyjmuty z našeho email listu.
======================================================================================
Nově v Čechách!
Na naši internetové stránce  http://www.pommel.com/deadsea/indexcs.html máte možnost si objednat přímo u obrazovky nejlepší na světě přírodní léčivou kosmetiku Mrtvého moře firmy „CELL". Vaše objednávka bude vyřízena během jednoho týdne a dopravena do kteréhokoli místa v České republice za pouhých 85 Kč.
Pouze od nás se dozvíte tajemství léčby psoriasy http://www.prostatitis.cc/psoriaz/indexcz.html , prostaty http://www.prostatis.cc/prostat/indexcz.html , a mnoha jiných onemocnění. Pokud napíšete o svých potížích na adresu deadsea@volny.cz , dostanete, a to zdarma, kvalifikovanou radu od lékařů všech oborů. V komplikovaných případech zabezpečíme poradenství od nejpovolanějších odborníků z různých zemí světa.
Pouze na naši internetové strance http://www.psoriasis.cc/corner/indexeng.html máte možnost se podělit o názory a zkušeností z průběhu a léčby vaši nemoci z pacienty z jiných zemí.
Proto, abyste se stali členy našeho klubu „CELL" stačí jen poslat vtip či  anekdotu z lékařského prostředí nebo i objednat výrobky firmy „CELL". Budete pak pravidelně dostávat aktuální zprávy  z naši stránky, dárky a blahopřání k životním událostem.
=======================================================================================
Pozor! Akce!

Při předložení tohoto dopisu dostanete vánoční slevu  10 až 20 %  a další zajímavé ceny.
Slevu dostanete v našich prodejnách:
OD „Bílá Labut´", Praha-1, Na Přikopě
OD Tesco-Zličin, Nakupní zona Praha-5,
EUROPOLI s.r.o., Sokolská 22, Praha-2, 120 00
Received on Tuesday, 4 December 2001 10:09:23 UTC

This archive was generated by hypermail 2.4.0 : Friday, 17 January 2020 23:00:42 UTC